Yeni mağaza açılışı.

MAĞAZANI AÇ HEMEN SATIŞA BAŞLA

Sizde işinizi ürünlerinizi online müşterilere ulaştırmak, işinizi büyütmek ve gelir elde etmek ister misiniz? Bizdevar.net olarak sanal pazar platformumuzda sizlere mağaza açmak ve satış yapma imkanı sunuyoruz. Her bir ürününüzü sergilemeniz yaklaşık 1 dakika süre alır. İşinizi ve ürünlerinizi online ortamda milyonlara ulaştırarak 7/24 çalışan platformda gelişmeye ve büyümeye sizi davet ediyoruz. İletişim formunu doldurarak mağaza açma isteğinizi bize iletiniz.

Sürekli büyüyen ve gelişen internet mağazacılığı günümüz koşullarında ticaretin olmazsa olmazıdır. Sizde bizdevar.net in kolay paneli sayesinde e-ticarete kolayca ayak uydurabilirsiniz. Geç kalıp rakiplerinizle aranızın açılmasına izin vermeyin. Şimdi formu doldurarak şartlar, koşullar ve satış politikamızı öğrenin. Sizi de aramızda görmek istiyoruz. 

BİZDEVAR.NET BİR SANAL MAĞAZA PLATFORMUDUR. ETBİSE KAYITLIDIR. GÜVENLİK PROTOKOLLERİNE UYGUNDUR. KENDİ ÖDEME SİSTEMİ İLE ÇALIŞIR. 3. KİŞİLERE KOMİSYON ÖDEMEZ. YASAL OLAN HER ÜRÜN İÇİN SATIŞ YETKİSİ VARDIR.